Sala Weselna Kaszuby

Zobacz film

Zobacz film

Wesele na Kaszubach u Chłopw

Ślub i wesele to najpiękniejsze chwile w życiu każdej pary. Jeśli marzycie o przyjęciu weselnym w spokojnym, romantycznym i pełnym uroku miejscu, to nasza sala weselna na Kaszubach spełni Wasze oczekiwania.

Sala weselna w otoczeniu zieleni, z przepięknym widokiem na jezioro, doskonale sprawdzi się przy organizacji wesela zarówno w styl romantyczny, rustykalnym, jak i boho. Nasza sala weselna to wymarzone miejsce na każde przyjęcie weselne.

Z przyjemnością podejmiemy się zorganizowania uroczystości weselnej, wsłuchując się w Wasze sugestie, życzenia i oczekiwania. Jesteśmy przekonani, że zorganizowane przez nas Wesele pozostanie na długo w Waszej pamięci.

Klimatyzowana sala weselna, w doskonałej lokalizacj, zdrowa i smaczna kuchnia oraz profesjonalna obsługa to niezaprzeczalne atuty naszej oferty. Duża liczba miejsc noclegowych pozwala zorganizować również duże wesele z noclegiem.

Sale Weselne

Sala bankietowa

Sala bankietowa to nasza główna sala weselna, która w komfortowych warunkach pozwala pomieścić 100-180 osób. Standardowo sala weselna, utrzymana jest w tradycyjnym stylu kaszubskim i doskonale nadaje się do zorganizowania wesela w stylu romantycznym, rustykalnym i boho. Sala może zostać przystrojona również w stylu nowoczesnym.

110-150 osób (max 180)
W zależności od zastosowanego układu sala może pomieścić od 110 do 150 osób, ale w razie potrzeby możemy przygotować ją nawet na 180 osób.
Klimatyzacja
Sala weselna z klimatyzacją, to niewątpliwy atut zwłaszcza w okresie letnim.
Widok na jezioro
Z sali rozpościera się przepiękny widok na jezoro.
Sala bankietowa Kaszuby

Sala Chmielowa

Sala Chmielowa to doskonałe miejsce do zorganizowania mniejszego wesela. Sala w komfortowych warunkach pomieści do 65 osób.

65 osób
W zależności od zastosowanego układu sala może pomieścić 65 osób w komfortowych warunkach.
Klimatyzacja
Sala weselna z klimatyzacją, to niewątpliwy atut zwłaszcza w okresie letnim.
Widok na jezioro
Z sali rozpościera się przepiękny widok na jezoro.

Wesele Kaszuby „u CHŁOPA” Chmielno

Wesele na Kaszubach „u CHŁOPA” to nie tylko ładnie przystrojone sale weselne, ale przede wszystkim doświdczona grupa osób specjalizujcych się w organizacji i obsłudze przyjęć weselnych. Otoczony zielenią obiekt, z pięknym widokiem na jezioro to dodatkowy atut, który sprawia, że jest to idealne miejsce na wesele.

  • Dwie sale weselne do wyboru Chmielowa lub Bankietowa
  • Możliwość zorganizowania ślubu plenerowego
  • Smaczne, zdrowe i urozmaicone menu
  • Wystrój sali tradycyjny lub nowoczesny
  • Do wyboru stoły okrągłe lub prostokątne
  • Wesele z noclegiem – duża liczba miejsc noclegowych
  • Pokój dla Nowożeńców GRATIS
  • Możliwość wynajęcia zaprzęgu konnego
Bogate Menu
Atrakcyjne i bogate menu z tradycyjną kuchnią kaszubską przygotowane w oparciu o smaczne i zdrowe produkty, pochodzące również z lokalnych gospodarstw.
Profesjonalna obsługa
Profesjonalna i doświadczona obsługa sali serwująca dania w regionalnych strojach kaszubskich.
Usługi dodatkowe
Bogata oferta usług dodatkowych, możliwość zamówienia m.in. wiejskiego stołu, słodkiego stołu, fontanny z czekoladą, napisu MIŁOŚĆ.
Miejsca Noclegowe
Duża liczba pokoi i wiele miejsc noclegowych pozwala zorganizować duże wesele z noclegiem.
Doba hotelowa Gości weselnych 16:00-11:00

Formularz Wesele Kaszuby