Nasza historia

Zaczynaliśmy jako jedno z pierwszych gospodarstw, na terenie gminy Chmielno, które przyjmowały turystów na wakacyjny wypoczynek.

W 1994 roku na miejscu starego budynku gospodarczego, powstało pierwsze mieszkanie wakacyjne. Oferta była skromna i ograniczała się do usług noclegowych. W 2000 roku uruchomiliśmy działalność gastronomiczną, oferując Gościom tradycyjne dania kuchni kaszubskiej,

W 2005 roku rozpoczeliśmy budowę nowego obiektu. Był to pierwszy etap zabudowy siedliska rolniczego z wiodąca funkcją agroturystyczną. Nowy, utrzymany w stylu kaszubskim, obiekt o podwyższonym standardzie, został udostępniony Gościom latem 2006 roku.

Z biegiem lat rozbudowaliśmy obiekt o nowe pokoje w klasie lux i sale bankietowe. W 2019 roku utworzyliśmy Strefę Konferencyjną, Strefę Relaksu, Strefę Fitness oraz Strefę dla Dzieci z wewnętrznym placem zabaw „Małpi Gaj”. Na terenie zielonym powstały trzy place zabaw, stanęła trampolina, tyrolka, altany wypoczynkowe oraz siłownia zewnętrzna.

W 2021 roku powstał kolejny budynek, w którym mieszczą się pokoje de lux. Wzbogaciliśmy też strefę SPA o możliwość korzystania z relaksujących kąpieli pod gołym niebem w Kaszubskiej Bali.

Opowieść Chłopa

Jak słuńce dotyku zemii, Chłop sódu pod szadim dąbem,łepowiódu łe kaszebścich purtkach, zaczrowanych dzwłenach i ksążnice Damroce.Prze tim zażywu tabaka, czasem głesci płeczęstuje i nieróz zabóczi isc spac…

Gospodarze

1999

2019

Zmieniamy się dla Was

1999

2019