Nasza historia

Zaczynaliśmy jako jedno pierwszych gospodarstw na terenie gminy Chmielno, które przyjmowały turystów na wakacyjny wypoczynek.

W 1994 roku na miejscu starego budynku gospodarczego, powstało pierwsze mieszkanie wakacyjne. Oferta była skromna i ograniczała się do usług noclegowych. W 2000 roku uruchomiliśmy działalność gastronomiczną, oferując Gościom tradycyjne dania kuchni kaszubskiej,

W 2005 roku rozpoczeliśmy budowę nowego obiektu. Był to pierwszy etap zabudowy siedliska rolniczego z wiodąca funkcją agroturystyczną. Nowy, utrzymany w stylu kaszubskim, obiekt o podwyższonym standardzie, został udostępniony Gościom latem 2006 roku.

Z biegiem lat rozbudowaliśmy obiekt o nowe pokoje w klasie lux i salw bankietowe. W 2019 roku utworzyliśmy Strefę Konferencyjną, Strefę Relaksu, Strefę Fitness oraz Strefę dla Dzieci z wewnętrznym placem zabaw „Małpi Gaj”. Na terenie zielonym powstały trzy place zabaw oraz siłownia zewnętrzna.

Opowieść Chłopa

Jak słuńce dotyku zemii, Chłop sódu pod szadim dąbem,łepowiódu łe kaszebścich purtkach, zaczrowanych dzwłenach i ksążnice Damroce.Prze tim zażywu tabaka, czasem głesci płeczęstuje i nieróz zabóczi isc spac…

Gospodarze

1999

2019

Zmienimy się dla Was

1999

2019