Cudowne miejsce na rodzinny pobyt. Dużo atrakcji dla dzieci jak i dorosłych. Piękna lokalizacja, czysta plaża. Przemiły personel. Codziennie nowa atrakcja (ognisko z pieczeniem kugli, wieczór z kaszubskimi opowieściami i śpiewami, pieczenie chleba) Wszystko zadbane, zielona trawa, ogromne place zabaw dla dzieci, siłownia zewnętrzna dla dorosłych, pomost, wypożyczalnia sprzętu wodnego.

Aleksandra

Zadbany piękny teren zielony. Ogromna przestrzeń z ciekawą infrastrukturą rekreacyjną / siłownia, boisko do piłki siatkowej, plac zabaw, plaża. Możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego. Restauracja na miejscu. Czyste otoczenie. Obiekt położony w bliskiej odległości od centrum /15 min. spacerkiem/ Chmielna, jednego z najpięknieszych miejsc na Kaszubach.

Jacek

Bardzo dobra lokalizacja. Miły cały personel. Szefostwo organizowalo dyskotekę i wystep zespołu kaszubskiego oraz wieczorne poczęstunki!

Stanisław

Miejsce pięknie położone zaraz nad jeziorem Kłodno. Jeśli chodzi o pokoje to bardzo ładne. Jedzenie świetne, zarówno śniadania jak i obiadokolacje. Najlepsze są atrakcje dla dzieci – 2 duże place zabaw, dobrze utrzymane ze świetną trawką, tyrolka, raz w tygodniu „dmuchańce” i mnóstwo wydarzeń organizowanych pod kątem dzieci. Zejście do plaży (głównie trawka i trochę piasku) i pomost. Dzieciaki bardzo zadowolone i my też. Polecam

Sir SoBoL

Takiego rodzinnego, przyjaznego klimatu nie spotkaliśmy nigdzie indziej. Moje dzieci powiedziały, że czuły się jak u cioci i wujka. Jedzenie……pyszne i dużo. Atrakcje zapewnione przez Gospodarzy umożliwiają zapoznanie się choć w niewielkim stopniu z bogatą kulturą Kaszub. Nawet w deszczową pogodę dzieci znajdą mnóstwo zajęć: bilard, małpi gaj, pilkarzyki. Na terenie ośrodka: place zabaw, miejsce na ognisko, boisko do siatkówki i piłki nożnej. Miejsce do plażowania zaraz przy ośrodku. Do zobaczenia Kochani!!!!!

Anna

Pięknie, czysto, przyjemnie. Własny kawałek jeziora. Właściciele umilają pobyt – zajęcia malarskie, ognisko z kuglami, kapela kaszubska. Poza tym można pożyczyć kajaki a jest gdzie pływać naprawdę 🙂

K N

Bardzo polecam w szczególności na urlop z dzieckiem lub dziećmi. Rodzinna atmosfera oraz swojskie jedzenie. Trzy place zabaw jeden z tyrolką jeden w pomieszczeniu „małpi gaj”. Stół do tenisa stołowego oraz bilard za darmo i piłkarzyki.

Paweł