Imprezy integracyjne

Imprezy integracyjne Kaszuby

Organizujemy impirezy integracyjne, eventy oraz imprezy okolicznościowe takie jak: wesela, komunie święte, urodziny, szkolenia, konferencje. Zapewniamy domowe, zdrowe, pyszne i wytworne jedzenie.

 

Imprezy Integracyjne

 

BANIA KASZUBSKA – sauna z piecem opalanym drewnem i rozgrzanymi kamieniami. A po wygrzaniu kąpiel w jeziorze (dostępna dla osób chętnych).

 

Sala szkoleniowa wyposażona jest:

  • ekran
  • rzutnik
  • TV
  • nagłośnienie

Na zamówienie organizujemy atrakcje:

  • przejażdżki konne bryczką,
  • wozami drabiniastymi,
  • korzystanie z sauny (kaszubskiej bani)
  • kuligi,
  • ognisko.

 

Proponujemy występy kapel i zespołów kaszubskich.
 

Do każdego klienta podchodzimy indywidualne odpowiednio dopasowując ofertę do charakteru imprezy. Inaczej wyglądają imprezy integracyjne, a inaczej komunie czy wesela. Każdą z organizowanych przez nas imprez można dopasować do swoich potrzeb i oczekiwań.
 

Wyjątkową atrakcją podczas pobytu weekendowego „u Chłopa” jest BANIA KASZUBSKA (sauna) z piecem opalanym drewnem i rozgrzanymi kamieniami. To doskonałe miejsce do spalania kalorii oraz sposób na usuwanie toksyn z organizmu. To relaks i zdrowie a także okazja do spotkań towarzyskich i pogawędek podczas seansów w Bani.
 

Niepowtarzalne przeżycia zapewnią Ci witki brzozowe, a po wygrzaniu kąpiel w jeziorze lub tarzanie się w śniegu w zależności od okoliczności przyrody.
 

Organizacja imprez firmowych i integracyjnych:
Aby poprawić więzi i współpracę między zespołami w swojej firmie, podnieść poziom motywacji, a tym samym chęci do działania w zgranej grupie – zabierz swoich podopiecznych na imprezę integracyjną na Kaszuby do Chmielna. U nas poznasz reakcję i proces myślenia swojej załogi w sytuacji stresu i zagrożenia. Wyjazdy firmowe, grupowe na agroturystykę „U Chłopa” w ramach imprezy integracyjnej mogą stać się niezapomnianym wydarzeniem w twojej firmie. Wspólnie spędzony czas nad jeziorem w rzeczywisty sposób zespoli zespół oraz pozwoli pracownikom lepiej się poznać.
 

Rozglądasz się za miejscem na spotkanie integracyjne, konferencję blisko Trójmiasta – to własnie znalazłeś to czego szukasz – „U Chłopa” serdecznie zaprasza.
 

Więcej informacji pod numerem tel. 604-595-158 lub e-mail uchlopa14@wp.pl.

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłacenie 50% kosztów (przelew lub przekaz).