• Przyjęcie weselne na Kaszubach

  Wesela

  Ślub i wesele to najpiękniejsze chwile w życiu każdej pary. Jeśli marzycie Państwo o przyjęciu weselnym w spokojnym, pełnym uroku i romantyzmu miejscu, to „u Chłopa” jest idealną odpowiedzią na Państwa oczekiwania.
  Dowiedz się więcej

 • sale konferencyjne i szkoleniowe

  Konferencje

  Posiadamy dwie klimatyzowane sale konferencyjne, z których większa pomieści 150 osób, wyposażone w niezbędny sprzęt multimedialny (projektor, ekran, nagłośnienie, mikrofon bezprzewodowy), tablicę flipchart oraz internet bezprzewodowy.
  Dowiedz się więcej

 • Całoroczna oferta

  Wakacje

  Kompleks U Chłopa leży w samym sercu Szwajcarii Kaszubskiej. O wyjątkowości naszego obiektu świadczy położenie w malowniczym Uroczysku rzeki Raduni na Kaszubach. Dodatkowym atutem jest bezpośredni dostęp do jeziora Kłodno.
  Dowiedz się więcej

Zarezerwuj swój pobyt

Wypełnienie poniższego formularza nie jest równoznaczne ze złożeniem rezerwacji.

Po sprawdzeniu dostępności, personel obiektu skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

Poznaj nasze
mocne strony

Nasz obiekt położony jest w odległości 36 km od Gdańska, bezpośrednio przy jeziorze Kłodno z prywatnym dostępem do plaży. Oferujemy pokoje z przepięknym widokiem na jezioro. Na miejscu dostępny jest także bezpłatny prywatny parking.

Jezioro

Nasz kompleks położony jest bezpośrednio przy Jeziorze Kłodno z prywatną plażą z pomostem oraz z pełnym wyposażeniem sprzętów wodnych (kajaki, rowerki, łódka)

Bliskość Natury

Najbliższa okolica, to mnóstwo jezior i lasów, dzięki czemu każdy może obcować z naturą i powdychać czystego powietrza. Cisza i spokój dają ogromny komfort wypoczynku.

Kaszubski klimat

Jako właściciele, tworzymy prawdziwą kaszubską rodzinę z najlepszymi tradycjami i wartościami regionu. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi goście naprawdę „poczuli” prawdziwe Kaszuby.

Bania kaszubska

Posiadamy saunę, która jest położona bezpośrednio przy jeziorze i daje możliwość wejścia do niego w trakcie saunowania.